MOSH ELITE STOLIČKY

elite

Body Balance MOSH Elite B
High tmavo sivá

Kancelárska stolička s mechanikou Body Balance, plastová a balančná konštrukcia, textilné potiahnutie, výplň sedadla: studená pena (HR pena), bez koliesok, sivá farba, nosnosť 130kg.

185,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

Vyskúšajte aktívne sedenie s Elite Balance

Rada Elite B(alance) splní najvyššie požiadavky pre štýlové aktívne sedenie v doma či v kancelárii. Nastaviteľná výška aktívneho sedenia na Elite Balance vám umožní udržiavať rovnováhu, hojdať sa, otáčať sa, pohybovať sa a spaľovať kalórie počas celého dňa. Vychutnajte si úplnú slobodu pohybu pri zapájaní svalov, vďaka čomu posilňujete nohy a brušné svaly a podporujete sústredenosť pri práci.

Prvotriedne spracovanie a odolná konštrukcia

Vysokoodolná kruhová flexibilná základňa a piest KGS Class 3 zaručuje stabilitu sedenia a nosnosť až 130kg. Predĺžený piest disponuje BIFMA certifikátom kvality s tlmením nárazu. Výstuž zo hustej studenej HR peny získava 2x rýchlejšie svoj pôvodný tvar a poskytuje lepší pocit opory s dlhou životnosťou bez vysedenia. Elite B je ideálnym doplnkom pre výškovo nastaviteľné stoly a pre užívateľov akéhokoľvek veku a výšky.

Vysoký komfort a flexibilita sedenia

Flexibilná kruhová základňa umožňuje otáčanie o 360 stupňov, čo znamená, že okrem kolísavého pohybu dopredu a dozadu sa môžete pohybovať aj v sústredných kruhoch, aby ste svojim svalom na nohách a chrbte poskytli aktívnejší a zdravší pohyb pri sedení.

Nastavenie výšky podľa potreby a ľahká prenosnosť

Výšku sedáka si viete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek aby bolo sedenie pre Vás čo najpohodlnejšie. Odolným plynovým zdvíhacím mechanizmom si viete výšku sedadla prispôsobiť podľa vlastných preferencií. Konštrukcia je ľahko skladovateľná a jednoducho prenostná vďaka úchytke na sedacej konštrukcii.

Certifikovaná látka Medley od značky Gabriel

Poťah sedadla Mosh Elite B je vyrobený z oderuvzdornej certifikovanej textílie Medley od značky Gabriel , ktorá bola podrobená záťažovým testom a zaručuje dlhú životnosť. Látka Medley dostala vo Švédsku označenie "Möbelfaktas", čo znamená, že prešla procesom schválenia v 3 oblastiach - kvalita, životné prostredie a spoločenská zodpovednosť.

Kompaktnosť a flexibilita do každého priestoru

S Elite B dokážete vždy rýchlo a pohodlne vytvoriť účelné sedenie pri šetrení miesta. Je iba na Vás, či Vám bude viac vyhovovať Elite B low s nastaviteľnou výškou sedadla 46,5 - 64 cm vhodou i do najmenších priestorov, alebo dáte prednosť vyššej verzii Elite B high s dostupnou výškou sedáka 58,5 - 87,5 cm vhodnou i k barovému, alebo výškovo nastaviteľnému stolu.

Katalógové číslo: MSH-SEC-BHD Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK