New

MOSH AIRFLOW STOLIČKY

airflow

MOSH Airflow 626 Black
čierna

Kancelárska stolička s asynchrónnou mechanikou, bedrová opierka, podrúčky sú výškovo nastaviteľné, s rotáciou vrchnej časti a s posunom dopredu/dozadu, plastová a otočná konštrukcia, sieťovinové potiahnutie, výplň sedadla: sieťovina, chrómovaný kríž, plastové kolieska univerzálne, čierna farba, nosnosť 150kg

365,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

KVALITNÉ SPRACOVANIEA NADČASOVÝ DIZAJN

Kancelárska stolička AIRFLOW 626 bola navrhnutá pre čo najergonomickejšie sedenie a celodenný komfort pri práci. Pri projektovaní sme sa zamerali na nadčasový dizajn a prepracované spracovanie kvalitných materiálov pre vaše maximálne pohodlie.

TECHNOLÓGIA MECHANIZMUS

MOSH AIRFLOW 626 je vybavená asynchrónnou mechanikou s patentovaným manuálnym ovládaním jednotlivých častí, ktorá umožňuje nezávislý pohyb operadla od sedadla. V praxi to vyzerá tak, že si možno nastaviť hĺbku sedadla a operadlo sa môže pohybovať voľne a kopírovať tak pohyb sediaceho. Stoličku dopĺňa funkcia hojdania s možnosťou nastavenia miery pruženia operadla a možnosťou zafixovať operadlo pod 3 uhlami. Podľa vašich predstám si môžete nastaviť i výšku bedrovej opierky, ktorá pomáha upravovať držanie tela a stabilizuje oporu.

POHODLNÉ OVLÁDANIE

Ergonómiu pri sedení si viete nastaviť tromi páčkami pre ideálne prispôsobenie stoličky vlastným potrebám – jedna slúži pre nastavenie výšky stoličky podľa potrieb, druhá na nastavenie sklonu operadla a tretia na nastavenie hĺbky sedadla. Súčasťou nastaviteľnej opierky chrbta je aj 3D opierka hlavy s možnosťou nastavenia výšky, hĺbky a uhla, vďaka ktorej si môžete prispôsobiť stoličku presne na Váš typ postavy aby poskytla podporu a účinnú ochranu krku. Nastaviteľné 3D podrúčky môžete upravovať hneď v troch smeroch, pretože každá postava je jedinečná a vyžaduje inú výšku, hĺbku aj uhol pre pohodlné sedenie.

PREPRACOVANÉ MATERIÁLY

Moderný dizajn AIRFLOW 626 dotvára odolný sieťovinový materiál, ktorý umožňuje príjemný komfort počas sedenia. Sieťovina je priedušná a jednoduchá na údržbu. Kancelárska stolička AIRFLOW 626 je z 97% recyklovateľná a spĺňa prísne BIFMA testy ohľadom štandardov bezpečnosti nábytku, trvanlivosti a udržateľnosti.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA A VYSOKÁ NOSNOSŤ

Vysokoodolná konštrukcia, piest KGS triedy 4 a 5-ramenný stabilný hliníkový kríž zaručuje nosnosť až 150kg. Súčasťou kríža je 5 koliesok s kaučukovým povrchom, ktoré zaisťujú tichý, ľahký a plynulý pohyb po akomkoľvek povrchu. Piest stoličky Airflow 626 prešiel oficiálnym testom SGS a certifikáciou BIFMA. Je vyrobený z vysoko kvalitnej zosilnenej vonkajšej ocele, aby sa zabezpečil súlad s normami kvality, stabilné používanie a tiché otáčanie o 360°.

PRÍSNY SYSTÉM KONTROLY KVALITY

Kvalita je pri výrobe stoličiek u výrobcu na prvom mieste. Práve preto sú kancelárske stoličky kontrolované počas výrobného procesu a zároveň sa vykonáva aj test odolnosti materiálov. Skúšky prebiehajú na špeciálnom stroji, kde je stolička opakovane vystavená predpísanému tlaku na sedák, operadlo alebo podrúčky. Nad rámec tohto štandardu prechádzajú kancelárske stoličky Mosh Airflow 626 aj medzinárodnými testami BIFMA.

Katalógové číslo: MSH-EOC-30 Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK