MOSH WUD STOLIČKY

airflow

Kancelárske kreslo MOSH AIRFLOW-306 tyrkysová

Kancelárske kreslo s hojdacou mechanikou, pevné podrúčky, plastová a kovová otočná konštrukcia, textilné potiahnutie, výplň sedadla: studená pena (HR pena), nylonový kríž, pogumované kolieska univerzálne, modrá farba, nosnosť 120 kg

203,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

HOJDACÍ MECHANIZMUS
Kancelárska stolička Mosh BS-306 v tyrkysovom vyhotovení je vybavená hojdacím mechanizmom s možnosťou nastavenia miery pruženia podľa hmotnosti používateľa. Stoličku je možné aj zafixovať pod ľubovoľným uhlom. Pomôže tak uľaviť chrbtici a vyhnúť sa strnulému sedeniu v jednej pozícii.

MOŽNOSTI POLOHOVANIA
Kancelárska stolička umožňuje rozsiahle možnosti prispôsobenia na čo najväčší komfort pri sedení. Ovládanie pomocou dvoch páčok umožní jednoduché polohovanie výšky sedadla a zafixovanie operadla vo vybranom uhle. Zároveň môžete prispôsobiť mieru pruženia operadla pri spustenom hojdaní.

ZDRAVÉ A POHODLNÉ SEDENIE
Špeciálne ergonomické biozóny kresla udržujú správnu polohu tela pri sedení. Polohovateľná výšková úroveň sedadla umožňuje zdravé sedenie s chodidlami položenými kolmo na podlahe. Model MOSH BS-306 poskytne pohodlie a oporu pri dlhodobom sedení a bráni jeho negatívnym vplyvom.

VYSOKÁ NOSNOSŤ
Veľmi odolná kovová konštrukcia kresla MOSH BS-306 zaručuje nosnosť až 120 kg. Vzduchový piest s tlmením nárazu pri dosadnutí disponuje aj SGS certifikátom kvality. Všetky konštrukčné časti si tak zachovajú svoj pôvodný tvar a funkčnosť aj pri väčšej záťaži.

ODOLNÉ A KVALITNÉ MATERIÁLY
Kancelársku stoličku MOSH BS-306 charakterizuje aj kvalitné čalúnenie z priedušnej a pružnej sieťoviny odolné protii opotrebeniu, ľahká údržba a dlhá životnosť použitých materiálov.

Katalógové číslo: MSH-EOC-28 Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK