MOSH AIRFLOW STOLIČKY

airflow

Kancelárska stolička MOSH AIRFLOW-521 čierna

Kancelárska stolička s hojdacou mechanikou a s aretáciou, bedrová a hlavová opierka, nastaviteľné podrúčky, kovová otočná konštrukcia, sieťovinové potiahnutie, výplň sedadla: sieťovina, plastový kríž, plastová kolieska univerzálne, čierna farba, nosnosť 120 kg

258,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

HOJDACÍ MECHANIZMUS
Kancelárska stolička Mosh BS-521 je vybavená hojdacím mechanizmom s možnosťou nastavenia miery pruženia podľa hmotnosti používateľa. Kancelársku stoličku je tiež možné zafixovať pod ľubovoľným uhlom. Pomôže tak uľaviť chrbtici a vyhnúť sa strnulému sedeniu v jednej pozícii.

ROZSIAHLE MOŽNOSTI PRISPÔSOBENIA
Stolička umožňuje rozsiahle možnosti prispôsobenia pre čo najväčší komfort pri sedení. Jednoduchým polohovaním si možno zvoliť výšku sedadla a bočných opierok, výšku a sklon hlavovej opierky či sklon a dokonca aj mieru pruženia operadla pri zapnutom hojdaní.

POHODLIE A OPORA PRI SEDENÍ
Špeciálne ergonomické biozóny stoličky udržujú správnu polohu tela pri sedení. Polohovateľná výšková úroveň sedadla umožňuje zdravé sedenie s chodidlami položenými kolmo na podlahe. Model MOSH BS-521 poskytne pohodlie a oporu pri dlhodobom sedení a bráni jeho negatívnym vplyvom.

VYSOKÁ NOSNOSŤ
Veľmi odolná kovová konštrukcia stoličky zaručuje nosnosť až 120 kg.Vzduchový piest s tlmením nárazu pri dosadnutí disponuje aj SGS cetrifikátom kvality. Všetky konštrukčné časti si tak zachovajú svoj pôvodný tvar a funkčnosť aj pri väčšej záťaži.

Kancelársku stoličku charakterizuje tiež kvalitné čalúnenie z priedušnej a pružnej sieťoviny odolné voči opotrebeniu, ľahká údržba a dlhá životnosťpoužitých materiálov.

 

Katalógové číslo: MSH-EOC-07 Kategória: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK