MOSH AIRFLOW STOLIČKY

airflow

MOSH AIRFLOW – 702 modrá

Kancelárska stolička vysoký komfort, široké možnosti polohovania, kvalitná konštrukcia z hliníkovej zliatiny, priedušný a vysokoodolný sieťový materál, systém aktívnych biozón, chrómované opierky, odolné vyššiemu zaťaženiu, nosnosť až 150kg

482,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

SYNCHRÓNNY MECHANIZMUS
Model Airflow-702 je vybavený hojdacou funkciou s možnosťou nastavenia miery pruženia. Kreslo je tiež možné zafixovať pod ľubovoľným uhlom a špeciálny mechanizmus umožňuje pohyb operadla nezávisle na sedáku.

MOŽNOSTI POLOHOVANIA
Kreslo ponúka rozsiahle možnosti prispôsobenia takmer všetkých častí pre čo najväčší komfort pri sedení - od sedadla a operadla, až po bedrovú a hlavovú opierku či podrúčky. Môžete nastaviť ich výšku, sklon a dokonca aj pruženia podľa svojej váhy.

ZDRAVÉ SEDENIE
Dizajn vyniká ergonomicky tvarovanými biozónami vedúcimi k zdravému držaniu tela a zdravej chrbtici. Mosh Airflow-702 tak, na rozdiel od mnohých iných kresiel, poskytuje nadštandardný komfort a oporu pri celodennom sedení doma či na pracovisku. Bočné podrúčky navyše umožňujú pohodlnejšiu prácus myšou čí klávesnicou.

ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Veľmi odolná konštrukcia z hliníkovej zliatiny zaručuje nosnosť až 150 kg.Vzduchový piest s tlmením nárazu pri dosadnutí disponuje aj SGS certifikátom kvality. Všetky konštrukčné časti si tak zachovajú svoj pôvodný tvar a funkčnosť aj pri väčšej záťaži.

Ergonomické kreslá Mosh charakterizuje tiež kvalitné čalúnenie z priedušnej a pružnej sieťoviny odolné voči opotrebeniu, ľahká údržba a dlhá životnosť použitých materiálov.

Katalógové číslo: MSH-EOC-04 Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK