MOSH AIRFLOW STOLIČKY

airflow

MOSH AIRFLOW-801 čierna

Kancelárska stolička – moderný dizajn, široký rozsah polohovania, systém aktívnych BIOZONE, priedušný sieťovaný materiál, konštrukcia z pevnej hliníkovej zliatiny, chrómované opierky, polohovateľná opierka hlavy, nosnosť až 150kg

555,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

ASYNCHRÓNNY MECHANIZMUS
Kancelárska stolička MOSH Airflow-801 je vybavená funkciou hojdania s možnosťou nastavenia miery pruženia. Kancelársku stoličku je tiež možné zafixovať pod ľubovoľným uhlom a špeciálny mechanizmus umožňuje nezávislý pohyb operadla od sedadla.

MOŽNOSTI POLOHOVANIA
Kancelárska stolička MOSH Airflow-801 ponúka aj rozsiahle možnosti prispôsobenia pre čo najlepšiu ergonómiu pri sedení. Manuálne si môžete nastaviť výšku a hĺbku sedadla, výšku hlavovej opierky a aj sklon, či dokonca aj samotnú mieru pruženia chrbtového operadla podľa hmotnosti používateľa.

ERGONOMICKÉ SEDENIE
Dizajn vyniká ergonomicky tvarovanými biozónami vedúcimi k zdravému držaniu tela a zdravej chrbtici. Mäkké čalúnenie vám zaručí príjemné sedenie aj po mnohých hodinách doma, či na pracovisku. Bočné opierky na ruky tiež umožňujú pohodlnejšiu prácu s myšou či klávesnicou.

VYSOKÁ NOSNOSŤ
Veľmi odolná kovová konštrukcia kancelárskej stoličky MOSH Airflow-801 zaručuje nosnosť až 150 kg. Vzduchový piest s tlmením nárazu pri dosadnutí disponuje aj SGS certifikátom kvality. Všetky konštrukčné časti si vďaka tomu zachovajú svoj pôvodný tvar a funkčnosť aj pri väčšej záťaži.

Ergonomické stoličky charakterizuje aj kvalitné čalúnenie z priedušnej sieťoviny a odolné textílie, ľahká údržba a celková dlhá životnosť použitých materiálov.

Katalógové číslo: MSH-EOC-01 Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK