MOSH ELITE STOLIČKY

elite

Kancelárska stolička MOSH Elite H
hnedo-čierna

Kancelárska stolička s asynchrónnou mechanikou a s aretáciou, bedrová a hlavová opierka, nastaviteľné podrúčky, plastový a otočná konštrukcia, materiály poťahu: syntetická koža, výplň sedadla: studená pena (HR pena), hliníkový kríž, pogumované kolieska univerzálne, čierna a hnedá farba, nosnosť 130 kg.

389,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

Názov elitného radu H(ygge) symbolizuje absolútne pohodlie. Slovo Hygge sa stalo definíciou škandinávskej kultúry a životného štýlu. Jednoducho povedané je to spôsob ako žiť dobre, pohodlne, vyrovnane a spokojne. S novým radom Elite H(ygge) zažijete absolútne pohodlie vďaka rozsiahlym možnostiam prispôsobenia všetkých častí stoličky Mosh Elite H, ktoré boli navrhnuté na čo najpohodlnejšie sedenie.

Prvotriedne spracovanie a odolná konštrukcia

Ťažká konštrukcia a piest triedy KGS 3 zaručujú nosnosť až 130 kg. Vzduchový piest s tlmením nárazov pri pristátí je certifikovaný podľa BIFMA. Výstuha z pružnej studenej HR peny zachováva rozmerovú stabilitu bez prevesenia. Poťah stoličky Mosh Elite H je vyrobený z oderuvzdornej textílie a vegánskej kože, ktoré boli podrobené záťažovým testom a zaručujú dlhú životnosť.

Špeciálny samovyvažovací mechanizmus

Výhodou kancelárskej stoličky Mosh Elite H je samovyvažovací mechanizmus, ktorý má vďaka prenosu sily pôsobiacej na sklon operadla funkciu automatického nastavenia sklonu a pružnosti operadla podľa hmotnosti používateľa. Napätie pružiny nie je potrebné nastavovať, pretože mechanizmus sa nastaví sám. Operadlo je možné upevniť v ľubovoľnom uhle a špeciálny mechanizmus umožňuje nastaviť operadlo nezávisle na sedadle stoličky Mosh.

Kancelárska stolička Mosh Elite H sa postará o vysoký komfort a flexibilitu sedenia

Kancelárska stolička Mosh Elite H ponúka široké možnosti nastavenia všetkých častí na zabezpečenie maximálneho pohodlia pri sedení – výšku a sklon operadla, výšku a sklon opierok rúk a výšku a hĺbku sedadla. Odpruženie operadla stoličky Mosh Elite H je možné nastaviť podľa vašej hmotnosti. Vďaka svojim veľkým rozmerom poskytuje stolička k PC oporu aj krčnej chrbtici a hlave.

Bedrová opierka so vzduchovým vankúšom a 3D lakťové opierky

Bedrová opierka kancelárskej stoličky Mosh Elite H je tvorená vzduchovým vankúšom, ktorý je možné individuálne nastaviť pomocou pumpy a podporiť tak správnu ergonómiu sedenia, čo je dôležité pre zdravé a pohodlné sedenie bez bolesti chrbta. Kancelárska stolička Mosh Elite H má 3D nastaviteľné opierky rúk, pri ktorých je možné nastaviť ich výšku a uhol.

Katalógové číslo: MSH-SEC-HBR Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK