MOSH ELITE STOLIČKY

elite

MOSH ELITE T1

Kancelárska stolička so synchrónnou mechanikou a aretáciou, 3D nastaviteľné podrúčky, piest KGS Class 3, výškovo nastaviteľné operadlo, materiál poťahu: oderuvzdorný textil, výplň sedáku: studená (HR pena), nylonový kríž, nosnosť 120 kg.

267,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

PRÉMIOVÉ SPRACOVANIE A ODOLNÁ KONŠTRUKCIA

Vysoký komfort a opora pri celodennom sedení doma, či na pracovisku. Elegantný dizajn s maximálnou mierou prispôsobenia pre zdravé a pohodlné sedenie. Vysokoodolná konštrukcia a piest KGS Class 3 zaručuje nosnosť až 120kg. Vzduchový piest s tlmením nárazu pri dosadnutí disponuje BIFMA certifikátom kvality. Výstuž z elastickej studenej HR peny si zachováva tvarovú stálosť bez vysedenia. Poťah je z oderuvzdorného textilu podrobený záťažovými testami a zaručuje dlhú životnosť.

STOLIČKA S ASYNCHRÓNNYM MECHANIZMOM

Model T1 je vybavený synchrónnym mechanizmom s možnosťou nastavenia miery pruženia. Uhol náklonu operadla a sedáku sa mení súčasne, čím lepšie kopíruje sed, vytvára potrebný komfort a umožňuje dynamické sedenie.

VYSOKÁ FLEXIBILITA

Stolička ponúka rozsiahle možnosti prispôsobenia všetkých častí pre čo najväčší komfort pri sedení - výšku a sklon operadla, výšku a uhol podrúčok, či výšku a hľbku sedáku. Pruženie operadla je možné nastaviť podľa svojej hmotnosti.

4D PODRÚČKY, BEDROVÁ OPIERKA

Model T1 disponuje 3D nastaviteľnými podrúčkami s mäkkou dotykovou plochou s nastavením výšky a hľbky. Rotácia vrchnej časti umožňuje prispôsobenie uhlu opierok pre nadštandardný komfort podľa vlastných preferencií.

Katalógové číslo: MSH-SEC-T1 Kategória: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK