MOSH ELITE STOLIČKY

elite

Kancelárska stolička MOSH ELITE T2+ XXL

Kancelárska stolička XXL s asynchrónnou mechanikou a aretáciou, 4D nastaviteľné podrúčky, vzduchová bedrová opierka, nastaviteľný sklon sedáku, piest KGS Class 4, výškovo nastaviteľné operadlo, materiál poťahu: oderuvzdorný textil a PU koža, výplň sedáku: viacvrstvá studená HR pena, tvrdený nylonový kríž, nosnosť 200 kg

578,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

Silná ergonomická opora a nadštandardný komfort pri sedení. Model T2+ XXL v nadčasovom dizajne poskytne veľkorysý priestor, aký potrebujete, pre pohodlné a zdravé sedenie. Vhodný aj pre väčšie postavy.

PRÉMIOVÉ SPRACOVANIE ODOLNÁ KONŠTRUKCIA
Vysokoodolná konštrukcia a piest KGS class 4 s BIFMA certifikátom a 6-ramenný tvrdený kríž zaručujú nosnosť až 200kg. Nadštandardná hrúbka výstuže je tvorená z elastickej vrstvenej peny a poťahu, podrobeného záťažovými testami. Bočné lemy z kvalitnej PU-kože zvýraznia elegantný dizajn stoličky.

STOLIČKA S ASYNCHRÓNNYM MECHANIZMOM
Model T2+ XXL disponuje asynchrónnym mechanizmom, vďaka ktorému je možné operadlo nastaviť nezávisle od sedáku. Komfort podporí možnosť nastavenia miery pruženia operadla s aretáciou v ľubovolnom uhle. Vysokú flexibilitu poskytnú rozsiahle možnosti prispôsobenia všetkých častí - výšku a sklon operadla, výšku a uhol podrúčok, či výšku, hľbku a sklon sedáku.

PRIESTOR A KOMFORT
Výplň sedáku je tvorená z viacerých vrstiev studenej peny s odlišnou hustotou, ktoré rozložia váhu rovnomerne. Studená pena 2x rýchlejšie získava svoj pôvodný tvar a poskytuje lepší pocit opory s dlhou životnosťou bez vysedenia. 9-vrstvová základová doska zosiluje stabilitu celého sedáku. Konštrukcia poskytne výrazne viac priestoru v porovnaní s bežnými stoličkami.

4D PODRÚČKY, BEDROVÁ OPIERKA
Model T2+ XXL disponuje 4D nastaviteľnými podrúčkami, na ktorých je možné nastaviť nielen výšku či uhol opierok, ale aj vzdialenosť od sedáku. Bedrová opierka je tvorená vzduchovým vankúšikom, ktorý je možné pumpičkou individuálne prispôsobiť pre podporu správnej ergonómie sedenia.

Katalógové číslo: MSH-SEC-TP Kategória: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK