MOSH WUD STOLIČKY

wud

Mosh WUD Classic 133BL

Kancelárska stolička s hojdacou mechanikou, bedrová a hlavová opierka, pevné podrúčky, kovový a otočná konštrukcia, materiály poťahu: syntetická koža, výplň sedadla: molitan (PUR pena), hliníkový kríž, plastová kolieska univerzálne, čierna farba, nosnosť 120 kg

330,00 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

Nesprávne sedenie na stoličke je častou príčinou boľavého chrbta, chrbtice či krčného svalstva. Základom je teda vybrať si tú správnu stoličku pre naše telo. Kancelárska stolička MOSH WUD Classic 133BL vám umožní sedieť zdravo a pohodlne. Na prvý pohľad si vás získa svojím prepracovaným dizajnom v kombinácii s kvalitnými materiálmi a dreveným vyhotovením. Stolička je vybavená hojdacím mechanizmom a výškovo nastaviteľnou otočnou konštrukciou. Pohodlnejšie sedenie je zaistené pomocou užitočnej opierky hlavy a lakťov. Výplň stoličky z PUR peny s vysokou hustotou si zachováva svoj pôvodný tvar aj funkčnosť. Konštrukcia stoličky MOSH WUD Classic 133BL je doplnená o krížovú základňu s 5 kolieskami, vďaka čomu udrží aj osobu s hmotnosťou 120 kg.

HOJDACÍ MECHANIZMUS STOLIČKY MOSH WUD CLASSIC 133BL

Kancelárska stolička MOSH WUD Classic 133BL vám zaistí úplný komfort pri sedení. Na prvý pohľad vás zaujme svojím prepracovaným dizajnom v slušivom drevenom vyhotovení. Skvele tak zapadne do každého interiéru. Unikátny hojdací mechanizmus sa perfektne prispôsobí vašej chrbtici a zaistí úľavu aj dokonale pohodlné sedenie.

MOSH WUD CLASSIC 133BL S MOŽNOSŤOU POLOHOVANIA

Na stoličke MOSH WUD Classic 133BL možno veľmi jednoducho polohovať výšku sedadla tak, aby vám sedenie bolo čo najviac príjemné. Sami si prispôsobíte sedenie s chodidlami položenými kolmo na podlahe. Zdravé sedenie je totiž úplný základ!

POHODLNÉ SEDENIE S OPIERKOU HLAVY A LAKŤOV

Operadlo kancelárskej stoličky MOSH WUD Classic 133BL je ergonomicky tvarované tak, aby podporilo chrbát a minimalizovalo tlak na vašu chrbticu. Na ešte pohodlnejšie sedenie je stolička MOSH WUD Classic 133BL vybavená praktickou lakťovou opierkou a opierkou hlavu. Vďaka týmto novinkám vás nebude bolieť chrbát ani pri dlhšom sedení.

NOSNOSŤ STOLIČKY MOSH WUD CLASSIC AŽ 120 kg

Stolička MOSH WUD Classic 133BL je vybavená veľmi odolnou konštrukciou z hliníkovej zliatiny, ktorá vám zaručí nosnosť až 120 kg. Aj pri väčšej záťaži si komponenty zachovávajú svoj pôvodný tvar a funkčnosť. Stolička navyše disponuje SGS certifikátom kvality. Perfektnú stabilitu počas sedenia na stoličke MOSH WUD Classic 133BL zaisťuje krížová základňa s 5 kolieskami.

STOLIČKA MOSH WUD CLASSIC 133BL JE VYROBENÁ Z KVALITNÝCH MATERIÁLOV

Kancelárska stolička MOSH WUD Classic 133BL má odolný drevený rám z ohýbanej preglejky, ktorý dopĺňa štýlové a kvalitné kožené čalúnenie z PU kože. Jej použitie sa postará nielen o unikátny vzhľad, ale taktiež aj prvotriedne pohodlie. Materiály použité na výrobu stoličky MOSH WUD Classic 133BL sú odolné voči opotrebovaniu a veľmi ľahko sa čistia.

Katalógové číslo: MSH-WUD-BBL Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK