MOSH WUD STOLIČKY

wud

MOSH WUD Classic 91GR sivá

Kancelárska stolička s bedrovou opierkou, kovová otočná konštrukcia, materiály poťahu: syntetická koža, výplň sedadla: molitan (PUR pena), hliníkový kríž, plastová kolieska univerzálne, čierna farba, nosnosť 120 kg.

220,00 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

MOSH WUD Classic 91GR SIVÁ

Si vás získa svojím prepracovaným dizajnom v kombinácii s kvalitnými materiálmi a dreveným vyhotovením. Výplň stoličky z PUR peny s vysokou hustotou si zachováva svoj pôvodný tvar aj funkčnosť. Na prvý pohľad vás zaujme svojím prepracovaným dizajnom v slušivom drevenom vyhotovení. Skvele tak zapadne do každého interiéru. Na stoličke MOSH WUD Classic 91BL možno veľmi jednoducho polohovať výšku sedadla tak, aby vám sedenie bolo čo najviac príjemné. Sami si prispôsobíte sedenie s chodidlami položenými kolmo na podlahe. Zdravé sedenie je totiž úplný základ!

POHODLNÉ SEDENIE

Operadlo kancelárskej stoličky MOSH WUD Classic 91BL je ergonomicky tvarované tak, aby podporilo chrbát a minimalizovalo tlak na vašu chrbticuVďaka týmto novinkám vás nebude bolieť chrbát ani pri dlhšom sedení. Stolička MOSH WUD Classic 91BL je vybavená veľmi odolnou konštrukciou z hliníkovej zliatiny, ktorá vám zaručí nosnosť až 120 kg. Aj pri väčšej záťaži si komponenty zachovávajú svoj pôvodný tvar a funkčnosť. Stolička navyše disponuje SGS certifikátom kvality. Perfektnú stabilitu počas sedenia na stoličke MOSH WUD Classic 91BL zaisťuje krížová základňa s 5 kolieskami.

KVALITNÉ MATERIÁLY

Kancelárska stolička MOSH WUD Classic 91BL má odolný drevený rám z ohýbanej preglejky, ktorý dopĺňa štýlové a kvalitné kožené čalúnenie z PU kože. Jej použitie sa postará nielen o unikátny vzhľad, ale taktiež aj prvotriedne pohodlie. Materiály použité na výrobu stoličky MOSH WUD Classic 91BL sú odolné voči opotrebovaniu a veľmi ľahko sa čistia.

Katalógové číslo: MSH-WUD-SGR Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK