Ergonomické doplnky pre zdravé sedenie

Zdravé sedenie

ergo blog

Vyhovujúce sedenie je dôležité nielen pre pohodlie ale aj pre koncetráciu a zdravé polohovanie chrbtice alebo krku. Toto viacnásobne platí pre sedavé zamestnanie. Ergonomické doplnky ponúkajú podporu vo viacerých situáciach, či už v aute, kancelári alebo vo vlaku. 

Zdravé sedenie

Možno niektorí z vás čitateľov už pociťujú nepohodu pri sedení, možno sa vyskytli ortopedické komplikácie a bolesti, ktoré sa môžu stupňovať aj vekom. Preto sú ergonomické doplnky z pamäťovej peny vhodné pre vytvorenie potrebného komfortu a uvoľnenia a k predchádzaniu nesprávneho sedenia, ktoré môžu byť príčinou. 

Pamäťová pena

Vďaka pamäťovej pene opierky a vankúše nebudú ani príliš tvrdé ani ani mäkké. Pamäťová pena reaguje na telesnú teplotu a má schopnosť presne kopírovať hĺbku sedenia alebo opretia, ako aj tvar tela užívateľa. Vďaka poťahu šitému z textilu z mikrovlákna sú doplnky hebké, komfortné a nedráždia.

obrazok 3

Komfort všade so sebou 

Ergonomické doplnky sú vhodné aj na cestovanie, pretože je jednoduché ich so sebou zbaliť a preniesť na miesto kdekoľvek potrebujete. Pomôžu vám tak dopriať komfort a predísť únave z nepohody pri dlhých cestách alebo v kancelárii, kde si nemôžete dovoliť investovať do ergonomických kresiel.

Typy ergonomických doplnkov:

Podsedák

Sedenie môže byť pohodlnejším, pretože poskytne úľavu od bolesti dolnej časti chrbtice, panvovej oblasti či prostaty. Vankúš využijete na akékoľvek sedadlo pri cestovaní, kancelársku či jedálenskú stoličku.

mosh ergo2 ELM4 0

Bedrová a chrbtová opierka

Pre podporu chrbtice a zároveň lepšie držanie tela je základom bedrová alebo chrbtová opierka. Spomedzi klasických opierok s výplňou z pamäťovej peny alebo s inou výplňou môžete vybrať aj opierky z iného materiálu, napríklad zo sieťoviny.

Opierka zo sieťoviny podporuje bedrovú časť chrbtice, no veľkým plusom je prievzdušný materiál, ktorý zabraňuje nepríjemnému poteniu.

mosh ergo2 a10 grey 0

Krčný vankúš do kancelárie aj na cestovanie

Krčný vankúš slúži na podporu krku a hlavy v správnej polohe pri uvoľnení. Môžete relaxovať, či dopriať si spánok kdekoľvek chýba dostatočný komfort na odpočinok. Čas počas cestovania môžete využiť na kvalitný oddych bez bolesti. Výhodou takýchto vankúšov je možnosť zloženia do kompaktných rozmerov, takže sa zmestí aj do menších tašiek.

mosh ergo2 a6 bleu 0

Širokú ponuku ergonomických doplnkov ponúka značka Mosh – vďaka poťahu šitému z textilu z mikrovlákna sú doplnky hebké, komfortné a nedráždia. Snímateľný poťah je zároveň praktický na údržbu.

Či už ergonomické doplnky využijete počas cestovania a oddychu alebo pre viac pohody v kancelárii, určite sa vám telo odvďačí lepšou kondíciou, zdravím a v neposlednom rade dobrou náladou 🙂

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK