MOSH ELITE STOLIČKY

elite

Ergonomická stolička MOSH Elite F
čierna

Kancelárska stolička s asynchrónnou mechanikou a s aretáciou, bedrová a hlavová opierka, nastaviteľné podrúčky, plastový a otočná konštrukcia, materiály poťahu: textil a syntetická koža, výplň sedadla: studená pena (HR pena), hliníkový kríž, pogumované kolieska univerzálne, čierna a hnedá farba, nosnosť 130 kg.

496,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

Zdravé sedenie s Elite F

Elitný rad stoličiek F sa môže pochváliť pôsobivým vlastnosťami, atraktívnym dizajnom a vysokou kvalitou spracovania materiálov. Unikátny zúžený dizajn chrbtovej opierky bol špeciálne navrhnutý pre možnosť natiahnuť si ruky a ramená dozadu a z času na čas si ponaťahovať chrbát otáčaním do strán. Vďaka rozsiahlym funkciám prispôsobania splní individuálne požiadavky a stane sa oporou pri plánovaní a naplňovaní náročných pracovných cieľov bez straty koncentácie.

Vysoký komfort a flexibilita sedenia

Kancelárska stolička Mosh Elite F ponúka široké možnosti nastavenia všetkých častí pre zabezpečenie maximálneho pohodlia pri sedení. Milo Vás prekvapí 3D nastavenie opierky hlavy vďaka čomu si môžete prispôsobiť výšku, sklon ale i hĺbku. 4D opierky rúk umožňujú nastaviť výšku, hĺbku, uhol ale aj vzdialenosť od sedadla. Výšku operadla si môžete nastaviť pomocou západkového mechanizmu, ktorý spoľahlivo zafixuje operadlo na požadovanú výšku zo 6 možností.

Asynchrónny mechanizmus

Jednou z predností stoličky Elite F je taliansky asynchrónny mechanizmus Donati, ktorý partí medzi najlepšie na svete. Vďaka jednoduchému ovládaniu si môžete chrbtovú opierku zafixovať v 4 rôznych polohách a špeciálny mechanizmus Vám umožňí nastaviť aj operadlo nezávisle od sedáku. Výhodou je aj možnosť prispôsobenia uholu sklonu sedáka podľa svojich požiadaviek aby bolo sedenie pre Vás čo najpohodlnejšie.

Certifikovaná látka Medley od značky Gabriel

Poťah sedadla Mosh Elite B je vyrobený z oderuvzdornej certifikovanej textílie Medley od značky Gabriel , ktorá bola podrobená záťažovým testom a zaručuje dlhú životnosť. Látka Medley dostala vo Švédsku označenie "Möbelfaktas", čo znamená, že prešla procesom schválenia v 3 oblastiach - kvalita, životné prostredie a spoločenská zodpovednosť.

Bedrová opierka so vzduchovým vankúšom

Vo vnútri opierky chrbta je implementovaný vzduchový vankúšik, ktorý je možné individuálne nastaviť pomocou pumpy a podporiť tak správnu ergonómiu pri sedení. Vzduchová opierka zaistí optimálnu oporu dolnej časti chrbta, uvoľňí chrbtové svaly a chrbticu.

Prvotriedne spracovanie a odolná konštrukcia

Vysokoodolná 5 krížová konštrukcia a piest KGS Class 3 zaručuje nosnosť až 130kg. Vzduchový piest s tlmením nárazu pri dosadnutí disponuje BIFMA certifikátom kvality. Výstuž z elastickej studenej HR peny získava 2x rýchlejšie svoj pôvodný tvar a poskytuje lepší pocit opory s dlhou životnosťou bez vysedenia.

Systém kontroly

Pri výrobe stoličiek je našou najväčšou prioritou kvalita. Kontrolujeme ju nielen počas výrobného procesu, ale garantujeme aj radu testov odolnosti materiálov. Testy prebiehajú na špeciálnom stroji, kde je stolička opakovane vystavená predpísanému tlaku na sedadlo, operadlo alebo podrúčky. Nad rámec tejto normy výrobky prechádzajú tiež medzinárodnými testami BIFMA.

Katalógové číslo: MSH-SEC-FBL Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK