MOSH ELITE STOLIČKY

elite

Kancelárska stolička MOSH ELITE T2

Kancelárska stolička s asynchrónnou mechanikou a aretáciou, 4D nastaviteľné podrúčky, vzduchová bedrová opierka, nastaviteľný sklon sedáku, piest KGS Class 3, výškovo nastaviteľné operadlo, materiál poťahu: oderuvzdorný textil a PU koža, výplň sedáku: studená HR pena, hliníkový kríž, nosnosť až 130 kg.

358,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

KVALITNÉ MATERIÁLY A VYSOKÁ NOSNOSŤ

Vysoký komfort a opora pri celodennom sedení doma, či na pracovisku. Elegantný dizajn s maximálnou mierou prispôsobenia pre zdravé a pohodlné sedenie. Vysokoodolná konštrukcia a piest KGS class 3 s BIFMA certifikátom zaručuje nosnosť až 130kg. Výstuž z elastickej studenej HR peny je pokrytá poťahom z oderuvzdorného textilu, podrobeného záťažovými testami. Bočné lemy z kvalitnej PU-kože zvýrazňujú elegantný dizajn stoličky.

STOLIČKA S SYNCHRÓNNYM MECHANIZMOM

Model T2 je vybavený asynchrónnym mechanizmom. Kreslo je možné zafixovať v ľubovolnom uhle a špeciálny mechanizmus umožňuje nastavenie operadla nezávisle od sedáku. Hlavová operka poskytuje komfort v podobe dvojkľbového nastavenia vyhovujúcej polohy.

ROZSIAHLE MOŽNOSTI PRISPÔSOBENIA

Kreslo ponúka rozsiahle možnosti prispôsobenia všetkých častí pre čo najväčší komfort pri sedení - výšku a sklon operadla, výšku a uhol podrúčok, či výšku, hľbku a sklon sedáku a hlavovej opierky. Pruženie operadla je možné nastaviť podľa svojej hmotnosti.

4D OPIERKY A BEDROVÁ OPIERKA SO VZDUCHOVÝM VANKÚŠOM

Model T2 disponuje 4D nastaviteľnými podrúčkami, na ktorých je možné nastaviť nielen výšku či uhol opierok, ale aj vzdialenosť od sedáku. Bedrová opierka je tvorená vzduchovým vankúšikom, ktorý je možné pumpičkou individuálne prispôsobiť pre podporu správnej ergonómie sedenia.

Katalógové číslo: MSH-SEC-T2 Kategória: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK