MOSH WUD STOLIČKY

wud

Balančná kľakačka MOSH WUD L1 čierna

Ergonomická kľakačka s balančným mechanizmom, konštrukcia z masívneho dreva, sedadlo z PUR peny, nosnosť až 100kg.

103,90 s DPH

Cena je predpokladaná, presnú cenu zistite po kliknutí do eshopu predajcu.

Trápi vás neustále bolesť pri sedení doma aj v práci? Kľakačka MOSH WUD by mohla byť riešením pre vás. Vďaka ergonomicky tvarovanému dizajnu je váha vášho tela rovnomerne rozložená, takže nedochádza k napätiu v chrbtici. Dokonca ani vtedy, ak by ste na kľakačke MOSH WUD sedeli dlhší čas. Balančnú kľakačku využijete nielen doma, ale aj v kancelárii či pri sledovaní vášho obľúbeného televízneho programu.

ZDRAVÉ A KOMFORTNÉ SEDENIE

Kľakačka MOSH WUD vám poskytne nielen komfortné, ale tiež zdravé sedenie. Je totiž ergonomicky tvarovaná a vybavená 3D sedadlom a oporou nôh. Balančná kľakačka je vyrobená z masívneho dreva a doplnená o textilný poťah. Sedadlo je vyplnené PUR penou s vysokou hustotou, ktorá zaistí maximálne pohodlné sedenie. Disponuje pritom nosnosťou 100 kg. Kľakačka MOSH WUD je vhodná na sedenie pri pracovnom stole.

MOSH WUD S ODOLNOU KONŠTRUKCIOU

Medzi hlavné prednosti kľakačky MOSH WUD patrí nesporne jej ergonomicky zakrivená konštrukcia, ktorá je veľmi stabilná a zároveň reaguje aj na zmenu polohy sedenia. Kľakačka MOSH WUD zaistí aj pri zmene polohy vždy ergonomické držanie tela tak, aby nevznikalo žiadne napätie v krku, ramenách ani chrbte. Kľakačka MOSH WUD má pozitívny vplyv hneď na niekoľko častí tela súčasne. Pomáha vám držať hlavu v uhle, ktorý je šetrný k chrbtici a krku. Vďaka tomu značne znižuje tlak, ktorý sa ukladá v krčnej chrbtici a spôsobuje nepríjemné bolesti hlavy. Správnym držaním tela zlepšujete svoje dýchanie, čo je veľmi prospešné pre orgány horných dýchacích ciest. Príjemným benefitom je tiež prirodzené posilňovanie brušných svalov a správne držanie tela bez hrbenia.

 

Katalógové číslo: MSH-WUD-LBL Kategórie: , Značka:
stolicky

KANCELÁRSKE
STOLIČKY

ergo

ERGONOMICKÉ
PRODUKTY

doplnky

KANCELÁRSKE
DOPLNKY

armosh_newsletter

Buďte vždy dobre informovaní!

Zaregistrujte sa k odberu Newslettera a nepremeškajte našu atraktívnu ponuku:
Zľava 5 % na Váš ďalší nákup!

Boli ste úspešne prihlásený na odber Armosh noviniek!

0
    0
    Nákupný košík
      Calculate Shipping
      Najdete nás i na MALL.SK